У Києві очікують можливе суттєве скорочення пасажиропотоку громадського транспорту — до 25% до кінця року. Про це заявив транспортний аналітик, співзасновник ГО «Пасажири Києва» Олександр Гречко, коментуючи запропоноване підвищення вартості проїзду в муніципальному транспорті.
За словами експерта, нині розглядається запровадження нових тарифів із 15 липня 2026 року, зокрема підвищення разової поїздки до 30 гривень. Водночас передбачаються диференційовані ціни залежно від способу оплати: дешевші поїздки при використанні транспортної картки та пакетів поїздок, а також запровадження 90-хвилинного пересадкового квитка.

